Районна газета

З ЖИТЕЛЯМИ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВОДЯТЬСЯ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

За інформацією інспектора Державної пожежно-рятувальної частини Максима Гончарова, з 22 та 29 січня 2015 року працівниками Глухівського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області проведені рейди по навчанню населення з питань пожежної безпеки  у селах  Сопич, Студенок, селищі Червоне Глухівського району.

Під час рейду було перевірено, як місцеві органи влади проводять навчання населення з питань пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Основна увага приділялась інформуванню самотніх громадян похилого віку. Працівниками Глухівського сектору з надзвичайних ситуацій спільно сільськими головами були перевірені помешкання громадян з питань техніки пожежної безпеки, виявлені недоліки пічного опалення, недоліки по влаштуванню та експлуатації електромережі, на усування яких було наголошено власникам помешкань.

Населення  з розумінням відреагувало на проведені перевірки, розуміючи важливість даного питання.

Працівниками Глухівського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області такі рейди будуть проводитись і в подальшому кожного місяця по всьому району. Результатом має стати пожежна безпека помешкань жителів Глухівщини.