Районна газета

БУДЬТЕ УВАЖНІ НА ВЕЛИКДЕНЬ

Напередодні Великодня Глухівський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області нагадує священнослужителям та представникам церковних громад про важливість дотримання правил пожежної безпеки у релігійних спорудах.

Як показує практика, нерідко від необережного поводження з вогнем пожежі спалахують і у Божих храмах. Тому звертаємося до Вас із проханням: бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем під час проведення служб. Не слід залишати у церквах непогашені свічки після завершення Богослужінь. Вкрай обережними необхідно бути і з різноманітними електричними гірляндами, якими прикрашають внутрішні конструктивні елементи церков, іконостаси та окремі образи. Використання різноманітних подовжувачів, з’єднання електричних дротів звичайною «скруткою» та використання у електрозапобіжниках так званих «жучків» можуть будь-якої миті призвести до виникнення масштабної пожежі!

Лише спільними зусиллями можна врятувати від руйнівної сили вогню велику культурну та історичну спадщину наших предків - Божі храми.

Інспектор ДПРЧ-19 ДСНС України у Сумській області Максим Гончаров