Районна газета

ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий наголосив на необхідності проведення попереджувальних заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж внаслідок випалювання сухої трави.

Це викликано тим, що в районі останнім часом спостерігалось зростання кількості пожеж саме з цієї причини.

Членами комісії було прийнято рішення про проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки  в приватному житловому секторі, дачних кооперативах, недопущення спалювання сухої трави і залишків рослинності на сільгоспугіддях, вздовж доріг.

Акцентовано увагу на належному функціонуванні добровільних пожежних дружин (команд) для протипожежного захисту населених пунктів та забезпеченні їх участі у ліквідації можливих пожеж. Напрацьовані шляхи співпраці сільських, селищних голів та керівників сільськогосподарських, підприємств лісового господарства та інших установ, організацій у проведенні заходів протипожежної безпеки.