Районна газета

НА ПЕРЕДОДНІ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Напередодні нового навчального року співробітники Глухівського районного сектору Управління ДСНС України у Сумській області надають рекомендації керівникам навчальних закладів щодо підготовки до нового навчального року, а саме дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки у загальноосвітніх навчальних закладах.

 

Так, впродовж останньої неділі в липні рятувальники відвідали навчально-виховні заклади Глухівського району, а саме НВК с. Дунаєць, НВК с. Некрасове, НВК с. Уздиця, НВК с. Перемога, НВК с. Баничі. До початку навчального року заплановано відвідати всі заклади району.

Рятувальники постійно опікуються питанням дитячої безпеки. Адже саме у школі дитина проводить переважну кількість часу. Саме тому безпека підростаючого покоління під час навчання є однією з головних завдань вогнеборців. 

Під час перевірки, керівному складу, вчителям та робочому персоналу шкіл нагадали основні правила пожежної  безпеки в навчальних закладах. Оскільки важливе значення у боротьбі з вогнем відіграють первинні засоби пожежогасіння, рятувальники в першу чергу перевіряють наявність вогнегасників, їх справність та роз’яснюють правила користування ними.

Також інспектори обстежили технічний стан електромережі, наявність евакуаційних шляхів та вимоги до них на випадок виникнення пожежі в навчальних закладах. Крім того, персоналу закладів нагадали, що в навчальних класах та кабінетах слід розміщувати лише необхідні для забезпечення навчального процесу речі, а кількість парт не повинна перевищувати гранично допустиму норму.

Рятувальники вкотре нагадують керівниками освітніх установ, що до початку нового навчального року всі недоліки повинні бути усунені. Адже головне для всіх нас – це безпека дітей і кожен має докласти максимум зусиль, щоб під час навчального року не виникало надзвичайних подій.

 

Інсектор ДПРЧ 19 м. Глухів Гончаров М.П.