Районна газета

ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД

Питання профілактики пожеж, а також швидкого реагування на виникнення загорянь у лісових масивах та екосистемах з кожним днем набуває все більшої актуальності, адже триває осінній пожежонебезпечний період.

Найбільше занепокоєння викликає несанкціоноване спалення сухої трави, сміття коли полум’я перекидається на прилеглі лісові масиви. Розводячи багаття, люди не зажди дотримуються елементарних правил пожежної безпеки, що у свою чергу може призвести до лісових пожеж, та загорань торфосховищ  наслідки яких важко передбачити.

Вогнеборці зверталися до людей із проханням дотримуватися елементарних правил поведінки у лісі: «Не розпалюйте багаття у лісі, крім призначених для вогнищ місць, не кидайте недопалки на землю, особливо там, де є суха трава, не залишайте просякнуті бензином ганчірки, не випалюйте суху траву у лісі та біля нього. Після відпочинку необхідно ретельно загасити багаття, полити його водою чи засипати землею». Також особливу увагу треба приділити торфосховищам  ліквідація цих загорань дуже небезпечна та тривала, потребує значних затрат. Пам’ятайте, що за запалювання багаття та наслідки цього наступає адміністративна та кримінальна відповідальність.

Шановні громадяни, ставтеся, будь-ласка, відповідально до цього питання. Добробут країни залежить від кожного!!!

Збережемо природу, чисте повітря та власні життя!

Інспектор ДПРЧ19 М.П.Гончаров