Районна газета

ТРЕБА НАГАДУВАТИ, ЩОБ НЕ БУЛО ЛИХА!

У святкові дні значно підвищується небезпека  виникнення пожеж у побуті. Тому, з метою вжиття профілактичних заходів щодо попередження пожеж та загибелі людей на них під час зимового періоду, особливо у святкові дні, працівники Глухівського районного сектору Управління ДСНС України у Сумській області спільно з інспекторами поліції та соціальними працівниками  проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням Глухівського району.

Так, 29 грудня фахівці ДСНС провели роз’яснювальні бесіди серед мешканців с. Баничі, с. Перемога, с. Береза.

В першу чергу увага була категорії групи ризику, наголос був на тому, що за статистикою, пожежі найчастіше виникають саме через людський фактор –  необережне поводження громадян при експлуатації пічного опалення, газового обладнання та електричних приладів, а також недотримання правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню, куріння в помешканні.        

Під час відвідування помешкань рятувальники звернули увагу та вказали власникам будинків на недоліки щодо протипожежного стану, на наявність тріщин в печах, на своєчасне їх очищення від сажі, на стан димоходів тощо, роз’яснюють, яку небезпеку становить виникнення пожеж через коротке замикання електромережі, що містить в собі наявність «скруток» та застосування саморобних плавких запобіжників в електролічильниках.

Рятувальники вручили пам’ятки з питань пожежної безпеки та надали рекомендації щодо проведення у господарствах заходів з метою захисту від пожеж.

Інспектор ДПРЧ 19 Управління ДСНС України у Сумській області Гончаров М.П.