Районна газета

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ НАСЕЛЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ НЕБЕЗПЕЧНО!

Глухівська районна державна адміністрація звертається до мешканців району з проханням не випалювати залишки сільськогосподарських культур, іншої трави у пожежнонебезпечний період!

Щорічно, з приходом весни, на полях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря.

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ МІСЦЕВИХ ПОЖЕЖНИХ КОМАНД РАЙОНУ

16 березня 2019 року відбулися навчально-методичні збори із членами місцевих пожежних команд та сільськими, селищними головами Глухівського району

Метою заходу є підвищення професійних навичок членів МПК району під час виконання ними своїх службових обов'язків; покращення взаємодії підрозділів із Державною пожежно-рятувальною частиною тощо.  

НА ГЛУХІВЩИНІ ПЛАНУЄТЬСЯ РОЗГОРНУТИ 60 ПУНКТІВ ОБІГРІВУ

Як  проінформував завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, екології та охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрації Едуард ПОПОВ, на території району планується розгорнути 60 пунктів обігріву.

Пункти обігріву будуть розміщені у сільських та селищних радах, медичних закладах району тощо.

ВІДБУЛИСЯ ПОКАЗОВІ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

У рамках проведення тижневика цивільного захисту, який проводиться по освітніх закладах району, відбулися показові навчання із організації роботи органів управління цивільного захисту району щодо захисту від надзвичайних ситуацій персоналу об’єктів з масовим перебуванням людей на базі Есманьської ЗОШ І-ІІІ ступенів.