Районна газета

ПРИМУСОВЕ «ПРОБУДЖЕННЯ СОВІСТІ» У БАТЬКІВ ВІД ДЕРЖАВНИХ ВИКОНАВЦІВ СУМЩИНИ

Проблема несплати аліментів не залежить від майнового стану, віку чи місця проживання. Це скоріше питання бажання і совісті.

Жителя Роменщини змусили сплатити більше 14 тисяч заборгованих аліментів обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю, а також арешт майна і грошових коштів. До того ж, завдяки нововведенням Закону #ЧужихДітейНеБуває чоловік сплатив не лише борг, а ще й 50% штрафу і виконавчий збір, що в сумі склало понад 23 тисячі гривень.

УРОКИ #ЗУПИНИМОДОМАШНЄНАСИЛЬСТВО ДЛЯ УЧНІВ СУМСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА БУДІВНИЦТВА І ДИЗАЙНУ

Фахівці обласної юстиції для учнів навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» провели урок #ЗупинимоДомашнєНасильство. Дітям розповіли, що є домашнім насильством та хто є постраждалими, відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який набув чинності 7 січня 2018 року. Також учнів проінформували, куди має право звернутися постраждала особа для того, щоб державні органи змогли зреагувати, припинити насильство та усунути загрозу таких повторних дій, а також про заходи, які можуть бути застосовані до кривдника.

ПРАВОВИЙ БРЕЙН-РИНГ У СУМСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Правовий брейн-ринг, присвячений Тижню права на Сумщині, поповнив низку хороших традицій Сумського національного аграрного університету. Уже вчетверте така цікава форма змагання юних знавців права зібрала майбутню правову еліту. Команди університету та коледжу Сумського національного аграрного університету перевіряли свої теоретичні знання, змагалися у швидкості відповідей на запитання та завдання.

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ У БІБЛІОТЕКАХ ДОСТУПНА КОЖНОМУ

Бібліотеки завжди працювали на розвиток грамотності і освіченості різних категорій населення. Потреба в них наразі не згасає, люди продовжують масово звертатися до бібліотек за знаннями, інформацією та духовними цінностями. Оскільки найважливішими та найнеобхіднішими знаннями у житті кожного громадянина є знання своїх прав та способи їх захисту, то юстицією Сумщини здійснюється наповнення бібліотек області правовою інформацією.

СУМЧАНИН ПРИМУСОВО СПЛАТИВ СВОЇЙ ДИТИНІ ПОНАД 113 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Житель Сум під впливом Закону #ЧужихДітейНеБуває та примусових заходів державних виконавців сплатив своїй дитині майже 76 тисяч гривень.

Разом з тим, враховуючи кількарічну несплату відповідно до норм ІІ пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває йому було нараховано 50 % штрафу. Так чоловік «поплатився» за свою батьківську байдужість аж 113 тисячами гривень.