Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

 

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА КОНОТОПЩИНІ

Мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги напередодні працювала в Бочечківській та Шевченківській сільських радах, що на Конотопщині.

Питання сільських жителів були найрізноманітнішими. Зокрема, говорили про порядок виплат «дітям війни», спадкування та стягнення аліментів, діяльність нотаріусів в об’єднаних територіальних громадах та розпаювання землі, приватизацію квартири та реєстрацію добудови будинку зі зміною його площі. Зустрічались також питання щодо порядку відвідування в СІЗО, виписки людини, яка проживає за кордоном та забезпечення інсуліном.

#СтопБулінг: ТЕМА ЗУСТРІЧІ СПЕЦІАЛІСТІВ ЮСТИЦІЇ З ВИХОВАНЦЯМИ ФЕДЕРАЦІЇ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Сьогодні фахівці юстиції Сумщини відвідали Сумську регіональну федерацію з вільної боротьби, щоб обговорити з її вихованцями серйозну важливу тему - #СтопБулінг.

Булінг  – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

 

ВУЛИЧНЕ ІНФОРМУВАННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ МІСТА КОНОТОП

Сьогодні жителі та гості міста Конотоп отримали гарну нагоду поспілкуватись з фахівцями юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги, які в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» завітали до міста з віковою історією.

Місце для розташування консультаційного пункту обрали не випадково, адже проспект Миру – одна з найбільш жвавих частин районного центру, де безперервно снують люди – на роботу, у справах чи просто, прогулюючись з дітьми.

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В ГОСПІТАЛІ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Фахівці юстиції Сумщини та регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали до Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни для надання адресної безоплатної правової допомоги.

Ветерани та персонал госпіталю оточили спеціалістів-правників з різноманітними питаннями. Говорили на тему отримання субсидії, куди звертатися, хто може її оформити та як вона розраховується. Доволі незвичною була тема отримання аліментів, бо цього разу аліменти мали сплачувати діти на утримання батьків. І, звичайно, не оминули увагою порядок виплат «дітям війни».