Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори Президента України

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори народних депутатів України

ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві вибори


ЗАЯВА щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України

ЗАЯВА щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця до Державного реєстру виборців занесені такі персональні дані

ЗАЯВА особи, яка проживає на території України, щодо включення до Державного реєстру виборців


ЦВК СПРОЩУЄ ПРОЦЕДУРУ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

18 травня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого ЦВК своєю постановою № 88 затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”

Ця постанова Комісії набирає чинності з 1 липня 2020 року.

Затверджений Порядок визначає процедуру розгляду органом ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) мотивованого звернення громадянина України, який має право голосу згідно зі статтею 70 Конституції України, щодо зміни виборчої адреси.

Цей Порядок робить можливою зміну виборчої адреси безвідносно до реєстрації місця проживання. Він спрямований на реалізацію виборчих прав як внутрішньо переміщених осіб, так й інших виборців, які з певних причин вимушені проживати не за місцем своєї реєстрації. Можливість змінити виборчу адресу за місцем свого фактичного проживання безумовно збільшить кількість виборців, які зможуть взяти участь у голосуванні.

Ухваленим Порядком, зокрема, передбачено, що виборець може подати заяву щодо зміни виборчої адреси до органу ведення ДРВ як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет.

Така заява може бути подана у будь-який час, але не пізніше ніж на пʼятий день з дня початку виборчого процесу. Окрім того, виборець може звернутися до органу ведення ДРВ з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до ДРВ останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

Як зазначив Голова Комісії Олег Діденко, після подальшого впровадження в експлуатацію відповідного електронного сервісу автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” виборці, які виявлять таке бажання, зможуть змінити свою виборчу адресу дистанційно.

 https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-poryadok-rozglyadu-zvernennya-vibortsya-shhodo-zmini-viborchoi-adresi-vidpovidno-do-chastini-tretoi-statti-8-zakonu-ukraini-pro-derzhavniy-reiestr-vibortsiv.html


Шановні виборці!

Постановою Центральної Виборчої Комісії №1975 від 5 грудня 2019 року змінено адресу приміщення для голосування та адресу дільничної виборчої комісії постійної виборчої дільниці №590163 у с. Бачівськ Глухівського району.

Наразі приміщення для голосування та приміщення дільничної комісії визначені у Баницькому сільському будинку культури за адресою: с. Бачівськ, вул. Першотравнева, 1Б.


 Шановні жителі Глухівського району!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок в списках виборців,  Вам потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Глухівської районної державної адміністрації.

При зверненні обов'язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Відділ знаходиться за адресою:

м.Глухів, вул.Києво-Московська, буд.43,

Глухівська районна державна адміністрація, кабінет №12.

Відділ працює з 8-00 до 17-15, (в п’ятницю до 16-00). Тел. (05444) 2-27-12

 Інформацію про кількість виборців у Глухівському районі ви можете дізнатися, відвідавши Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців.


ВІДОМОСТІ про звичайні виборчі дільниці на постійній основі по Глухівському району Сумської області  


Результати виборів сільських, селищних, міських голів

Результати виборів депутатів Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад