Районна газета

Регуляторна діяльність

Регуляторна політика Глухівської РДА

Регуляторна політика сільських та селищних рад


Оновлено 23.05.2019

СТАН ЗДІЙСНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗМІЩЕННЯ НАБОРІВ ДАНИХ НА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ ВЕБ-ПОРТАЛІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ У ГЛУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ У ІІ КВАРТАЛІ 2019 РОКУ

Відділом економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрація на постійній основі проводиться робота щодо регуляторної політики на території Глухівського району та оприлюднення наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

На офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації створені розділи «Регуляторна політика Глухівської РДА» і «Регуляторна політика сільських та селищних рад», де в повній мірі та своєчасно розміщюються відповідні матеріали.

У газеті «Глухівщина» від 10.05.2019 опубліковано Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Проект рішення сільської (селищної) ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території сільської (селищної) ради».

Аналіз регуляторного впливу до вищезазначеного проекту рішення відповідальні особи селищною та сільських рад виконували із залученням сервісів на порталі Державної регуляторної служби  «Аналіз регуляторного акту» та «М-Тест», що дозволило якісно виконати аналіз проектів. Загалом селищною та сільськими радами району за допомогою сайту підготовлено 20 документів.  

Статтею 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» встановлено, що розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

Таким чином, станом на 22.05.2019 із 1 селищної та 19 сільських рад Глухівського району на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних розміщено по 2 обов’язкових наборів даних щодо регуляторної діяльності у 18 сільських рад. Глухівська районна державна адміністрація також оприлюднила необхідні набори даних щодо здійснення регуляторної діяльності.