Районна газета

ДО СЕЛА НЕКРАСОВЕ РЕМОНТУЄТЬСЯ ДОРОГА

Наразі активно проводиться ямковий ремонт районної автомобільної дороги місцевого значення на під’їзді до села Некрасове.
При загальній вартості робіт 1200 тис. гривень, вже освоєно більше половини коштів.
Як зазначила голова райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ, фінансування робіт здійснюється завдяки співпраці районної влади з обласною владою та сільським бюджетом. Для проведення ямкового ремонту на умовах співфінансування 600 тис. гривень виділив обласний бюджет, 200 тис. гривень – районний бюджет, 400 тис. – сільський бюджет.

АНАЛІЗ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ДОРОГАХ ГЛУХІВЩИНИ

Про хід ремонту доріг на території району доповів на апаратній нараді при голові райдержадміністрації начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Ігор ФІЛЬЧЕНКО.

НА ГЛУХІВЩИНІ ОБГОВОРЕНО СТАН УТРИМАННЯ ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Як відзначив на апаратній нараді тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий, особлива увага повинна приділятись ремонту під’їзних доріг.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Глухівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Глухівського району.

ДІЯЛЬНІСТЬ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НА РИНКУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ СУМЩИНИ У СІЧНІ–ЧЕРВНІ 2013 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–червні 2013 р. на ринку автотранспортних послуг Сумщини працювали 957 фізичних осіб-підприємців, які здійснювали вантажоперевезення та маршрутні пасажироперевезення на всіх видах сполучення.