Районна газета

АНАЛІЗ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ДОРОГАХ ГЛУХІВЩИНИ

Про хід ремонту доріг на території району доповів на апаратній нараді при голові райдержадміністрації начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Ігор ФІЛЬЧЕНКО.

НА ГЛУХІВЩИНІ ОБГОВОРЕНО СТАН УТРИМАННЯ ДОРІГ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Як відзначив на апаратній нараді тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий, особлива увага повинна приділятись ремонту під’їзних доріг.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Глухівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Глухівського району.

ДІЯЛЬНІСТЬ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НА РИНКУ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ СУМЩИНИ У СІЧНІ–ЧЕРВНІ 2013 РОКУ

За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, у січні–червні 2013 р. на ринку автотранспортних послуг Сумщини працювали 957 фізичних осіб-підприємців, які здійснювали вантажоперевезення та маршрутні пасажироперевезення на всіх видах сполучення.

Питання ремонту доріг в районі є першочерговим

«Більшість доріг Глухівського району потребують капітального ремонту. Тому основне завдання влади – це вирішити таку проблему, як незадовільний стан доріг», - на цьому наголосив заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Анатолій Чубун.