Районна газета

СИТУАЦІЯ НА МАПП „БАЧІВСЬК” ЗНАХОДИТЬСЯ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

„Глухівською районною державною адміністрацією спільно з усіма службами організована робота по ліквідації черги вантажних автомобілів, яка виникла на міжнародному автомобільному пункті пропуску „Бачівськ”, -  про це повідомив голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко.

З 26 березня і по даний час на міжнародному автомобільному пункті пропуску „Бачівськ” утворилась черга вантажних машин довжиною 15 км.

У зв’язку з негодою велика кількість вантажівок на вихідні дні була заблокована на території Чернігівської, Київської та інших областей України. Але як тільки хуртовина вгамувалася, даний транспорт вирушив в напрямку Російської Федерації і на митному посту утворилось велике скупчення автомобілів.

Філією „Глухівська  дорожньо–експлуатаційна дільниця” ДП „Сумський облавтодор” вчасно проведені роботи по очищенню траси Кіпті-Глухів-Бачівськ від снігових наметів.

Працівники всіх служб пункту пропуску працюють в посиленому режимі, оформлюючи документи та випускаючи за межі України близько 350 автомобілів за добу.

Територіальним управлінням МНС України в Сумській області організовано роботу 2 пунктів тимчасового обігріву на 233 та 236 км траси Кіпті-Глухів-Бачівськ, де водії можуть отримати гарячий чай, бутерброди та інші послуги. Крім того цілодобово чергує швидка медична допомога. Роздрібну торгівлю забезпечують місцеві підприємці. Тобто створені всі умови для забезпечення водіїв всім необхідним.

Найближчим часом завдяки організованій роботі всіх служб черги автомобілів на митному посту будуть ліквідовані.