Районна газета

Питання ремонту доріг в районі є першочерговим

«Більшість доріг Глухівського району потребують капітального ремонту. Тому основне завдання влади – це вирішити таку проблему, як незадовільний стан доріг», - на цьому наголосив заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Анатолій Чубун.

За його словами, у 2013 році на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Глухівського району надано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам: на поточний ремонт  - 132600 гривень, на капітальний ремонт -281800 гривень. Крім цього, з об’єктивних причин залишилися неосвоєними кошти за 2012 рік, які планується використати в поточному.

Сільським, селищним радам було надано доручення укласти угоди з філією «Глухівська дорожньо-експлуатаційна дільниця» ДП «Сумський облавтодор» на проведення капітального ремонту комунальних доріг за кошти субвенцій, які були передбачені на минулий рік та завершити інвентаризацію комунальних доріг і виготовити проектно-кошторисну документацію та експертизу для ремонту доріг в поточному році.