Районна газета

АНАЛІЗ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ДОРОГАХ ГЛУХІВЩИНИ

Про хід ремонту доріг на території району доповів на апаратній нараді при голові райдержадміністрації начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Ігор ФІЛЬЧЕНКО.

За інформацією посадовця, філією «Глухівська ДЕД» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор» проведено ямковий  ремонт двох ділянок автомобільної дороги  О190413 Глухів - Привілля  загальною протяжністю 4,0 км . Вартість робіт склала 580,298 тис. гривень. Укладено близько 158 тонн асфальту. Кошти на ремонт були виділені ТОВ «Велетень».

На даний час філія «Глухівська ДЕД» дочірнього підприємства «Сумський облавтодор» розпочинає ремонтні роботи на автомобільній дорозі О190407 Глухів-Сліпород-Обложки на ділянці Глухів-Полошки. Ремонт буде проведено за рахунок виділених коштів ТОВ «Велетень».

Вікторія СОКОЛ наголосила, що якісний ремонт доріг – це спільна відповідальність всіх гілок влади та ремонтних організацій. Сільські ради мають бути в першу чергу зацікавлені у проведенні цих робіт та стовідсотково виконати всі свої зобов’язання щодо виділення коштів на ремонт найбільш проблемних автодоріг району на умовах співфінансування. Аналіз витрачання коштів та обсягом проведених робіт повинен бути постійним.