Районна газета

ПІДПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО ЦИГАРОК ЗАВДАЛО ЗБИТКІВ ДЕРЖАВІ НА МАЙЖЕ 30 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Механізм мінімізації платежів до держбюджету через незаконне виробництво та контрабанду за кордон великих партій цигарок блокувала Служба безпеки України.

Для проведення оборудки ділки налагодили у Сумській області на промислових потужностях однієї з фабрик в Охтирці нелегальне оброблення тютюнової сировини. У підпільних цехах на Рівненщині цигарки маркували й пакували.

Готовий товар зловмисники оптовими партіями незаконно переправляли за кордон.

УВАГА! АКТИВІЗУВАЛИСЬ ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ!

Шановні громадяни!

У зв’язку з поширенням випадків телефонних шахрайств, просимо вас бути уважними та, щоб не потрапити на «гачок» до злочинців, ознайомтесь з даною інформацією

ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ІНФОРМУЄ

Під керівництвом голови Глухівської районної державної адміністрації, голови оперативного штабу Вікторії СОКОЛ відбулось засідання оперативного штабу з координації роботи у галузі забезпечення законності, правопорядку та обороноздатності у Глухівському районі, на якому була проаналізована суспільно-політична ситуація на території Глухівського району за останній тиждень

 

ПРЕДСТАВЛЕННЯ НОВОГО ОЧІЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ

На посаду начальника Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області призначено підполковника ВОЙТЕНКА Олександра Григоровича.  
 
Зі вступом на посаду нового керівника відділу поліції привітала голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ та запевнила, що подальша співпраця районної влади та поліції продовжиться.