Районна газета

МІЖНАРОДНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА «AGRITEC – 2018»

За інформацією Асоціації сприяння розвитку і співпраці «Ізраїль - Україна та країни СНД», у період з 6 по 13 травня 2018 року відбудеться ювілейна 20-та Міжнародна виставка «Agritec-2018» в м.Тель-Авів (Держава Ізраїль).

Тематика виставки присвячена основним питанням сільського господарства, продовольства та водопостачання. Для делегації з України буде проведений додатковий семінар з найбільш актуальних питань в рамках виставки, організовані відвідування передових господарств і компаній Ізраїлю, запропоновані ділові та ознайомчі екскурсії.

ЗАПРОШЕННЯ НА МІЖНАРОДНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК

15-21 травня 2018 р. у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.

Найзначніші сегменти ярмарку – Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективнi виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.

 

АГРАРІЇ РАЙОНУ ЗАВЕРШИЛИ ЗБИРАЛЬНІ РОБОТИ РАННІХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

За інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  господарствами району обмолочено  23,6 тис. га   ранніх зернових, що складає 100% до плану,  середня урожайність у бункерній вазі  58,1 ц/га – це найвища урожайність в області.

Розпочато збирання гречки ТОВ «Велетень», урожайність становить 22,0ц/га. Посіви озимого ріпаку під урожай 2018 року склали 2,3 тис. га.

АГРАРІЇ РАЙОНУ ПРАКТИЧНО ЗАВЕРШИЛИ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

За даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації станом на  19.08.2017  вже  обмолочено 21,3 тис. га   ранніх зернових, що складає 90% до плану,  середня урожайність 57,3 ц/га – це найвища урожайність в області.   

Завершено збирання озимого жита,  ярої пшениці, ячменю, гороху, вівса, люпину ТОВ «Велетень»  розпочато збирання гречки, урожайність становить 22,0 ц/га.