Районна газета

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ СВОЄ ЛІДЕРСТВО ТА СПРОМОЖНІСТЬ СТВОРИТИ ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ЦЕНТРИ З ДОРОЩУВАННЯ МОЛОДНЯКА ТЕЛЯТ

Проект «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») запрошує подавати заявки на одержання грантів для інвестування діяльності, спрямованої на створення та налагодження ефективної роботи платформ (центрів) збору молодняка телят віком від 7 – 20 днів та промислового їх дорощування з використанням сучасних ефективних технологій, збалансованих кормів та належного ветеринарного догляду.

Конкретні цілі програми включають:

У ГОСПОДАРСТВАХ РАЙОНУ ТРИВАЮТЬ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВІ РОБОТИ

За інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації аграріям району необхідно засіяти ярими культурами 66625 гектарів, з них зерновими культурами  -  38249 гектарів.

Станом на 20 квітня по сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності підживлено озиму пшеницю на площі 11203 га або 93% до плану, 100%  площі озимого ріпаку та багаторічних трав.

МІЖНАРОДНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА «AGRITEC – 2018»

За інформацією Асоціації сприяння розвитку і співпраці «Ізраїль - Україна та країни СНД», у період з 6 по 13 травня 2018 року відбудеться ювілейна 20-та Міжнародна виставка «Agritec-2018» в м.Тель-Авів (Держава Ізраїль).

Тематика виставки присвячена основним питанням сільського господарства, продовольства та водопостачання. Для делегації з України буде проведений додатковий семінар з найбільш актуальних питань в рамках виставки, організовані відвідування передових господарств і компаній Ізраїлю, запропоновані ділові та ознайомчі екскурсії.