Районна газета

ЖНИВА НА ГЛУХІВЩИНІ ТРИВАЮТЬ

Аграрії глухівщини продовжують збирання пізніх культур

На звітну дату ТОВ «Яструбщанське» завершило збирання проса на площі 110 гектарів, зібравши з кожного гектара 45 центнерів - це є найвища урожайність цієї цінної продовольчої культури в області.

Кукурудзи на зерно обмолочено – 943 га (2% до прогнозу), намолочено 11062 тонн, при середній урожайності 117 ц/га; гречки обмолочено – 987 га (84% до прогнозу), намолочено 1259 тонн, при середній урожайності 13,0 ц/га.

ПРО «4-У САМСУНСЬКУ ВИСТАВКУ З ПИТАНЬ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ТВАРИННИЦТВА ТА ТЕХНОЛОГІЙ»

За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці у період з 26 по З0 вересня 2018 року у Центрі виставок та конгресів м. Самсун (Турецька Республіка) відбудеться «4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій» («Samsun 4 th Agriculture, Husbandry and Technology exhibition») організатором якої є Торгово-промислова палата спільно з компанією TUYAP.

ХІД ПРОВЕДЕННЯ ЗБИРАННЯ УРОЖАЮ АГРАРІЯМИ ГЛУХІВЩИНИ

Згідно з даними наданими відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на 07 вересня 2018 року аграрії району  продовжують збирання пізніх культур урожаю 2018 року.

ТОВ «Яструбщанське» завершено збирання проса на площі 110 гектарів, зібравши з кожного гектара 45 центнерів - це є найвища урожайність цієї цінної продовольчої культури в області.

ОБЛАСНА ВЛАДА ПІДТРИМУЄ АГРАРІЇВ СУМЩИНИ

Розпочався прийом заявок на отримання відшкодування витрат за напрямками Програми розвитку АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року», розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на виплату відшкодування витрат за напрямками.