Районна газета

Інформація про промислові підприємства району

УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Інформуємо, що Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з посольством України у Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» організовує проведення Українсько-Словацького бізнес-форуму 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина).

Ключовими сферами па даному форумі визначено: будівництво. виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ!

У разі виявлення, припинення та розслідування злочинів щодо нелегальної діяльності автозаправних пунктів на території Глухівського району звертатись за телефоном гарячої лінії: (05444) 2-40-70.

ОПИТУВАННЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Інформуємо, що у контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).

ПРО ОРЕНДУ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

З метою реалізації положень частини 4 статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», виконання завдання із забезпечення надходжень плати за оренду державного майна до Державного бюджету України та підвищення ефективності використання державного майна надаємо інформацію про об’єкти державної власності станом на 01.11.2019, що знаходяться на території району та можуть бути передані в оренду відповідно до чинного законодавства.