Районна газета

НАВЧАННЯ В КИТАЙСЬКІЙ НАРОДНІЙ РЕСПУБЛІЦІ

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерство комерції КНР запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD).

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються. Перелік ВНЗ та напрями підготовки додаються

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

1)     мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);

2)     бути віком до 45 років на момент подачі заявки;

3)     мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (ELTS - рівень - 6.0 і вище) відповідно до вимог програм або мати інші підтвердження щодо рівня володіння згаданими мовами;

4)     мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

 

Для участі у конкурсі необхідно:

1)     зареєструватись он-лайн на сайтах:       www.csc.edu.cn/sfadvinchina або www.campuschina.org. Інструкція щодо реєстрації додається (англ, мовою).

2)     подати відповідний пакет документів до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку.

Оригінал пакету документів у паперовому вигляді просимо подати Канцелярії Радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні за адресою: Землянський провулок, 11, м. Київ-14, 01901, а копію пакету документів надіслати до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку не пізніше 11.05.2018.

Додаткова інформація про стипендіальну програму, а також перелік необхідних документів учасника такої програми додається (англ, мовою).

Особливу увагу звертаємо на той факт, що оскільки така стипендія пропонується китайською стороною для представників усіх країн світу, у разі зацікавленості, просимо здійснити якнайшвидше реєстрацію на вибраний курс он-лайн та надати документи.

Звертаємо увагу, що кандидатури обираються китайською стороною (Рада Китаю з надання стипендій (CSC) проводить відбір кожного кандидата в одному університеті відповідно до квот та вимог університету).

Результати відбору будуть повідомлені кандидату Канцелярією Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні в термін до кінця серпня 2018 року.

Канцелярія Радника з торгово-економічних питань надішле відібраному кандидату пакет документів про прийом до відповідного вузу. Після чого він/вона має зареєструватись в приймаючому університеті (зазвичай до вересня 2018).