Районна газета

ПРО УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться ІІ щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном.

Головна мета заходу – презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв’язків з Китаєм.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудуться презентації галузей та проектів в сфері АПК, енергетики, інфраструктури, туризму та інших напрямків, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю.

З питань участі в форумі просимо звертатись до:

-Голята Андрія +38(067) 662-96-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

-Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .