Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТОРГОВОЇ МІСІЇ ДО РЕСПУБЛІКИ АВСТРІЯ

Інформуємо, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано на період з 04 до 06 липня 2018 року проведення торгової місії до Республіки Астрія (м. Відень).

До складу бізнес-делегеції запрошуються представники українських підприємств-виробників продуктів харчування та напоїв. У фокусі місії, зокрема, кондитерські та макаронні вироби, органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка, засоби особистої гінієни та товари для дому.

Програма торгової місії передбачає ділові зустрічі з представниками ритейлу, імпортерами та дистриб’ютерами в форматі В2В, зустрічі з українською діловою діаспорою та освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії.

Реєстрація компаній на участь у торговій місії відкрита до 05 червня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати в Офісі просування реформ при Мінекономрозвитку. Контактна особа: Юлія Котова, тел.. +38(067) 828 20 35, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .