Районна газета

РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ДНІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

У рамках співпраці ПРООН з університетами - партнерами, якими в Сумській області являються Сумський державний університет та Сумський національний аграрний університет, Програмою розвитку ООН в Україні 30 листопада 2018 року на базі Сумського національного аграрного університету заплановано провести спільний захід - Регіональний Форум «Дні Сталого Розвитку в Сумській області» (програма додається).

З метою мобілізації якнайширшого кола інституцій (вищі учбові заклади, органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, преса та інші зацікавлені інституції) в напрямку досягнення Цілей Сталого розвитку ООН на рівні регіону можна взяти участь у роботі Регіонального Форуму «Дні Сталого Розвитку в Сумській області» (https://www.facebook.com/events/187529228794203/).

Принагідно повідомляємо, що в рамках підготовки до проведення зазначеного заходу, до 22 листопада 2018 року триває конкурс есе серед студентів вищих навчальних закладів Сумщини, що організований Сумським обласним ресурсним центром громад за підтримки ПРООН, за посиланням (https://www.facebook.com/events/923709101155380/).

Витрати на проведення Регіонального Форуму здійснюються за рахунок організаторів заходу, вартість квитків будуть відкомпенсовані згідно з наданими проїзними документами (квитки).

Для участі у форумі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.eom/forms/d/llH8QEQPsi62pwLhcZTCLDdUWtlLzzlSN6877i ecr U4/edit та підтвердити свою участь за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У разі подання заявки на участь у вищезазначеному заході просимо повідомити відділ економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації 2-26-07; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

За довідками звертайтесь до Тамари Харченко, Регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в Сумській області (тел. +38 050 386 92 27)