Районна газета

ПРО НАВЧАННЯ В ІСПАНІЇ ЗА ПРОГРАМОЮ «УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ НЕРУХОМОСТІ» (REAL ESTATE MANAGEMENT)

Національна академія державного управління при Президентові України запрошує міських та селищних голів, голів об'єднаних територіальних громад, голів районних державних адміністрацій, а також керівників структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної виконавчої влади, що мають повноваження в управлінні об'єктами нерухомого майна, взяти участь у міжнародній навчальній програмі «Управління об'єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія.

Навчальний курс засновано в рамках міжнародної угоди Національної академії державного управління при Президентові України та Університету Ла Коруньї для вдосконалення знань, на основі досвіду розвинених держав, щодо підходів до управління життєвим циклом об'єктів нерухомості. На цей час в Україні новітні методи до управління життєвим циклом об'єктів нерухомості є маловідомими, а програми підготовки фахівців з управління нерухомістю у закладах вищої освіти – відсутні.

За результатами навчання учасники програми отримають європейський сертифікат Університету Ла Коруньї про проходження курсу і довідку про складання екзамену з отриманою оцінкою. Відповідний предмет, за необхідності, зараховуватиметься слухачам в університетах інших європейських країн, а також і в Україні (як документ про проходження відповідного курсу у Національній академії державного управління при Президентові України). Навчання проводиться українською мовою.

Вартість – 150-300 євро на особу, залежно від розміру групи. Сплата на навчання відбувається на рахунок університету.

Кількість академічних годин – 42 (6 кредитів ЕCTS).

Кожній особі пропонується проживання в окремій кімнаті університетському містечку та триразове харчування, вартість 24 євро на добу (сплачується безпосередньо в університетському містечку). Учасники програму мають право обрати інше місце проживання та харчування.

Транспортні витрати (переліт в обидві сторони), а також витрати на проживання та харчування сплачуються учасниками самостійно.

Особам без інженерно-будівельної або економічної освіти для успішного засвоєння курсу і успішного складання екзамену пропонується дводенна попередня підготовка за курсом «Основи управління проектами у сфері нерухомості» в обсязі 8 годин на базі Національної академії державного управління при Президентові України в місті Києві.

Вартість курсу – 2 тисячі гривень.

У разі бажання взяти участь  у програмі, просимо до 24 квітня 2019 року повідомити відділ економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації за номером     тел. 2-40-70 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .