Районна газета

УКРАЇНСЬКО-КАЗАХСТАНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна– Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки МЗС України та Посольства Республіки Казахстан в Україні.

За результатами 1-го засідання Робочої групи щодо збільшення товарообігу між Україною і Республікою Казахстан (11-12 грудня 2018 р., м. Київ) казахстанська сторона виступила з ініціативою проведення українсько-казахстанського бізнес-форуму для презентації можливостей України в пріоритетних для Казахстану напрямах співпраці: машинобудування, сільське господарство та продукти харчування, ІТ.

Ключовою подією Форуму стануть В2В зустрічі українських і казахстанських компаній. Для цього  Посольство України в РК звернулося до державних органів країни, в тому числі до Кабінету Міністрів РК, щодо підтримки заходу. Національна палата підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур-Султан, Торговий дім «Україна – Азія», національні асоціації в сфері АПК та продовольства, машинобудування та ІТ залучені до формування аудиторії казахстанських учасників Форуму.

Для забезпечення ефективної роботи на Форумі та організації зустрічей з казахстанськими партнерами потрібно заповнити анкету учасника форуму (додається).

Також Організатори Форуму, за зверненням, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі в органах місцевої влади, визначеними організаціями та компаніями та іншими послугами.

Від імені організаторів Форуму запрошуємо приєднатись до української бізнес-делегації та представити свою компанію та продукцію ринку Казахстану. На наше переконання це можливість для Вашої компанії оцінити потенціал роботи на ринку в нових реаліях, представити продукцію та послуги потенційним партнерам, провести ефективні переговори.

Вартість участі в Форумі складає 1 480  або 1 380 доларів США за одно- або двомісне розміщення. До вартості входить: переліт Київ - Нур-Султан - Київ, розміщення в Radisson Hotel Astana 5*, логістика відповідно до Програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму.

З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП:

-       Гусак Анни, +380955466509, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

-       Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Будемо вдячні за розгляд пропозиції та поросимо повідомити про прийняте рішення до 15 серпня 2019 року.

Додатки:

-       Програма візиту української делегації;

-       Анкета учасника делегації.