Районна газета

Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

Оновлено 04.12.2020

Буклет «Євроінтеграція можливостей. Як ЄС допомогає Україні?». Виготовлено ТОВ «ВІПМЕДІА» на замовлення Держкомтелерадіо.

УКРАЇНА ЗАЦІКАВЛЕНА У РОЗШИРЕННІ МОЖЛИВОСТЕЙ КРАЇНИ В МЕЖАХ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+

Пріоритети роботи МОН, можлива допомога Єврокомісії у запланованих освітніх реформах, а також розширення можливостей України у програмі Еразмус+. Про це йшлося на зустрічі Міністра освіти і науки Ганни Новосад з керівником групи підтримки України в Єврокомісії Петером Вагнером сьогодні, 22 листопада 2019 року, у м. Брюссель. Про це повідомляє прес-служба МОН

Міністр почала розмову з розповіді про спільний проєкт України та ЄС – «EU4Skills». Його мета – розвиток профосвіти в Україні.

 

 

 

Відносини Україна - ЄС

Регіональне співробітництво між Україною та ЄС

Угода про асоціацію між Україною та ЄС

Роз’яснення переваг поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС

 Інвестиційне співробітництво між Україною та ЄС

Східне партнерство

Економічне співробітництво

посібник - Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, Чому і Як?

association4u.com.ua   www.3dcftas.eu

Діючі угоди між Сумською областю та регіонами 
інших країн

УКРАЇНА ПЛАНУЄ СТАТИ АСОЦІЙОВАНИМ ЧЛЕНОМ НОВОЇ ПРОГРАМИ ЄС HORIZON EUROPE

До кінця 2019 року Україна подасть заявку на асоційоване членство у новій рамковій програмі Євросоюзу з досліджень та інновацій Horizon Europe, яка розпочне свою діяльність 2021 року

За словами заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи, нинішня програма "Горизонт 2020", до якої Україна приєдналася у 2015 році, відкрила нам набагато більше можливостей, ніж просто "третій країні"- учаснику.

"Наші результати в програмі є досить високими, буквально вчора представники Єврокомісії визнали, що Україна добре інтегрована в "Горизонт 2020". Тож зараз я хочу офіційно повідомити, що ми подаватимемо заявку на асоційовану участь і в наступній програмі Horizon Europe, розрахованій на 2021-2027 роки. Наразі її бюджет складає біля 100 млрд євро", – зазначив заступник Міністра.

Він нагадав, що наразі до фінансування в "Горизонт 2020" прийнято 114 проектів від 145 українських учасників на суму понад 20 млн євро. 16 проектів координуються українськими організаціями. За співвідношенням поданих та прийнятих до фінансування проектів Україна має близько 10% "рейтингу успіху", при тому, що середній відсоток по всіх країнах коливається на рівні 12-14%.

Максим Стріха зазначив, що Україна провела відкритий та демократичний відбір представників та експертів від України до Програмних комітетів "Горизонту 2020". Їх перелік був затверджений Урядом восени 2018-го, і зараз понад 40 українських представників долучилися до роботи в програмних комітетах.

Оригінал матеріалу читайте на сайті Міністерства освіти і науки України.

 

НАТО ПІДВИЩИТЬ ЗАЛУЧЕНІСТЬ У БЕЗПЕКУ РЕГІОНУ ЧОРНОГО МОРЯ ТА ПОСИЛИТЬ ВЗАЄМОДІЮ З УКРАЇНОЮ ТА ГРУЗІЄЮ

Міністр закордонних справ України Дмитро КУЛЕБА взяв участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО за участі України та Грузії, присвяченому проблемам безпеки в регіоні Чорного моря

Дмитро Кулеба підкреслив, що проведення засідання ПАР НАТО на рівні глав зовнішньополітичних відомств за участю України та Грузії є чітким сигналом незмінної підтримки Альянсом процесу реформ та євроатлантичного курсу обох країн.

Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

ПРО ЦИФРОВУ ПЛАТФОРМУ ПІДТРИМКИ МАЛИХ І СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezhaв рамках ініціативи EU4Businessдля розширення можливостей розвитку бізнесу. Мета платформи - вивести українські підприємства на новин рівень через залучення центрів підтримки бізнесу та бізнес-експертів.