Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Доводимо до відома, що компанією «ТТS Group» проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банку та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізації ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «ТТS Group».  Відповідна довідка з цього питання додається.

ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА РАЙОННОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА «ВЛАСНИЙ ДІМ» НА 2017-2018 РОКИ

Про це відзначила голова райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ під час наради з сільськими, селищними головами району та головами об’єднаних територіальних громад.

Рішенням сесії Сумської обласної ради від 28 березня 2017 року була затверджена Обласна цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки. Реалізація Програми у 2017-2018 роках дозволить підвищити рівень розвитку сільської інфраструктури, привабливості проживання, стандартів життя в сільській місцевості, збільшення обсягів індивідуального житлового будівництва на селі та ін.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Відділення надало рекомендації учасникам ринку послуг з встановлення побутових приладів обліку газу

Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, зобов’язані забезпечити встановлення лічильників газу для населення, що проживає в приватних будинках і квартирах та використовує, зокрема газ лише для приготування їжі до 1 січня 2018 року.

НА ГЛУХІВЩИНІ РОЗРОБЛЯЮТЬ СХЕМУ ПЛАНУВАННЯ РАЙОНУ

В приміщенні Глухівської районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч керівництва району з представниками ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», на якій обговорили питання розроблення схеми планування території Глухівського району.

ГЛУХІВЩИНА ДБАЄ ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ЯКІСНОЮ ПИТНОЮ ВОДОЮ

Забезпечення населення якісною питною водою є для багатьох населених пунктів Глухівського району однією з пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідне для збереження здоров’я і підвищення рівня життя населення.