Районна газета

ПРОЕКТ UA МАР 2,0 - СУЧАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕБ-РЕСУРС

Повідомляємо, що з метою сприяння залученню інвестицій у вітчизняні «зелені» проекти, на сайті www.uamap.org.ua працює Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики - UAMAP 2.0. Проект ініційовано ГО «Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку» за активної підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та у співпраці з Проектом GІZ «Створення енергетичних агентств в Україні»

УКРАЇНСЬКО-АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Інформуємо, що з 15 по 18 грудня 2019 р. за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та Інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організовує діловий візит українських підприємців до м. Баку для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки.

ПРО ГРЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

26-29 листопада 2019 року в м.Афіни відбудеться Грецько-Український бізнес-форум (програма додається).

У разі необхідності деталізації питань щодо участі у зазначеному заході надаємо контакти відповідальних осіб громадської спілки «Міжнародний центр сприяння підприємництву», яка є співорганізатором проведення бізнес-форуму з української сторони:

(068)5993322 – Володимир Пахній, Голова ГС;

(097)9832152 – Вадим Внуков, координатор міжнародних заходів ГС;

(096)1881251 – Костянтин Варшавський, представник ГС по зв’язках. 

ПРО УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Інформуємо, що 19 листопада 2019 року в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша до України у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, буд. 33, м. Київ) відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

ПРО ГРЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ

За інформацією Посольства України в Грецькій Республіці у період з 26 по 29 листопада 2019 року у м.Афіни (Греція) проходитиме Грецько-Український бізнес-форум (проект програми заходу додається).