Районна газета

ДОВІДКА ПРО ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ РАЙОННОЇ РАДИ ВІД 27.05.2015 «ПРО РАЙОННУ ЦІЛЬОВУ ПРОГРАМУ «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ – ІІІ» НА 2015-2017 РОКИ»

Відповідно до Угоди про партнерство між Глухівською районної державною адміністрацією, Глухівської районною радою та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (далі за текстом – «ПРООН»), підписаної 19 листопада 2014 року, в Глухівському районі Сумської області розпочато Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі за текстом – «Проект»), що співфінансується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Європейським Союзом.

ПРАКТИЧНІ ПОСІБНИКИ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО АПК В НОРВЕГІЮ

Незважаючи на відносну закритість та високі стандарти норвезького ринку продовольчих товарів (зокрема, у порівнянні з іншими державами Європейського спільного ринку), Норвегія є достатньо перспективною економікою для розширення обсягів українського експорту сільськогосподарської продукції. 

ПРО КОНКУРСНИЙ НАБІР ДЛЯ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок – лідерів місцевого самоврядування DESPRO», який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м. Київ.

Тренінг спрямований на формування дієвої мережі жінок – лідерів місцевого самоврядування та є першим із серії відповідних тематичних заходів проекту DESPRO.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКОВИХ ЗАХОДІВ В ІРАНІ

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран у м. Тегеран планується проведення наступних виставкових заходів, до участі в яких іранська сторона запрошує українські компанії:

УКРАЇНСЬКО-УЗБЕЦЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Асоціація «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати» (далі - ICCUkraine) спільно з Посольством Республіки Узбекистан в Україні, Торгово-промисловою палатою Республіки Узбекистан та ТОВ «Група Стенлі» проводить 6 червня 2018 року українсько-узбецький економічний форум на тему: «Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин з азіатським та європейським ринками».