Районна газета

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Глухівською районною державною адміністрацією створюються сприятливі умови для поліпшення інвестиційної привабливості регіону.

В 2017 році завершено реалізацію третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». 

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ-ІІІ»

У рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на  громаду- ІІІ»  відбувся   форум місцевого розвитку за участю представників Глухівської райдержадміністрації та районної ради, голів та членів громадських організацій, багатофункціональних обслуговуючих кооперативів та інших зацікавлених осіб щодо завершення ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на  громаду».

ІІ Східна Економічна Конференція Lub-Invest

Інформуємо, що 8-9 червня 2017 року в м.Люблін (Польща) Польсько-Українська Господарча палата спільно з Адміністраціями Президента м.Люблін Кшиштофа Жука та Маршалека Воєводства Славоміра Сосновського організовує Другу Польську Східну Конференцію PUIG Lub-Invest.

НА ГЛУХІВЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ПРООН

Координатор Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» Тамара Харченко провела тренінг з впровадження мікропроектів.

ВИЗНАЧИЛИ ВИКОНАВЦІВ РОБІТ ПРОЕКТІВ ПРООН

18 серпня  о 10:00 в залі засідань  Глухівської  районної державної адміністрації  громадською організацією «Сварківська» Сварківської сільської ради,  громадською організацією «Клевень» Соснівської сільської ради та  Програмою розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ») було проведено тендер на визначення виконавця робіт по об’єктах.