Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ

Як повідомила на апаратній нараді начальник управління економічного розвитку і торгівлі Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол, протягом 2014 року спостерігалась позитивна динаміка освоєння інвестицій, технічне переозброєння і реконструкція діючих підприємств, що є підґрунтям економічного зростання Глухівського району.

Основні кошти були інвестовані у розвиток сільськогосподарських підприємств району. У звітному періоді завершено будівництво за власні кошти підприємства ТОВ «Яструбщанське» новітньої сушарки на 175 тис. гривень. Також завершуються роботи з розбудови інфраструктури доїльної зали ТОВ «Велетень» загальною вартістю 10,0 млн. гривень, з яких освоєно 9 млн. гривень.

З початку року сільськогосподарськими  підприємствами району придбано 40 одиниць нової техніки на загальну суму 21,5 млн. гривень. Всього залучено 30,6 млн. гривень інвестицій.

Крім того в районі проводиться успішне інвестування державних коштів в соціальну сферу. За рахунок державної субвенції проводиться робота по реконструкції систем теплопостачання з переобладнанням газових котелень на тверде паливо у Баницькому, Березівському та Перемозькому навчально-виховних комплексах (загальна сума 1480,02 тис. гривень), капітальний ремонт будівлі ДНЗ «Чайка» в селищі Червоне (загальна сума 540,662 тис. гривень).

За рахунок спеціального фонду обласного бюджету проведені роботи по реконструкції вуличного освітлення с. Баничі (вартість проекту 135,985 тис. гривень), капітальному ремонту водогінної мережі с. Землянка (вартість – 117,430 тис. гривень).

В 2014 році район продовжував співпрацювати з ПРООН/ЄС. Завершено всі необхідні процедури по реалізації проектів з енергоефективності на території Семенівської та Первомайської сільської ради. Протягом ІІІ Фази на території 4 сільських рад планують реалізовувати проекти з енергоефективності, водопостачання, розвитку сільськогосподарських кооперативів та ін.