Районна газета

Перспективи роботи ради інвестицій

Районна рада з залучення інвестицій – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, який діє на громадських засадах.

На ряду з вже завершеними проектами, які в свій час розглядались на засіданні ради, є і такі, що лише розпочинають свою фазу великого будівництва.

Станом на 01.07.2013 проводяться роботи по організації будівництва молочно-товарного комплексу в с.Шевченкове ТОВ «Голландська  аграрна компанія».  Підприємство пройшло стадію оформлення необхідних документів, і вже незабаром розпочнеться реалізація проекту. 

Глухівщина – це привабливий регіон для реалізації нових інвестиційних проектів. Суб’єкти інвестиційної діяльності звертаються до ради за сприянням у реалізації інвестиційних проектів у добровільному порядку. Супроводження інвестиційних проектів за принципом «єдиного інвестиційного вікна» здійснюється на безоплатній основі.

У разі зацікавлення більш детальною інформацією можна звертатись до управління економічного розвитку і торгівлі Глухівської районної державної адміністрації:м.Глухів, вул. Києво-Московська, 43, тел. (05444) 2-26-07, 2-40-70