Районна газета

Роль залучених інвестицій у виконанні програм соціально-економічного розвитку станом на 01.07.2013 року

Програмою економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2013 рік (далі - Програма) передбачено ряд заходів щодо інвестиційної діяльності, створення умов для інвестиційної привабливості району.

З метою забезпечення виконання Програми реалізовувались відповідні заходи щодо формування портфелю інвестиційних пропозицій району, розповсюдження інформації про район та інвестиційні проекти, запровадження конструктивної співпраці з інвесторами.

Робота щодо інвестиційної політики Глухівського району у 2013 році проводиться у двох напрямках, це інвестиції в основний капітал та залучення іноземних інвестицій.

Згідно статистичної інформації станом на 01.04.2013 іноземні інвестиції надійшли в економіку Глухівського районну з 4 країн світу та вкладені в 5 товариств, це ТОВ «Голландська аграрна компанія», ТОВ «Агропервомайск», ТОВ «Агрозем», ТОВ «Еліфібр», ТОВ «Глухів-Агроінвест».

За 6 місяців поточного року спостерігається позитивна динаміка освоєння інвестицій, технічне переозброєння і реконструкція діючих підприємств, що є підґрунтям економічного зростання району.