Районна газета

СПІВПРАЦЯ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ І ПРЕДСТАВНИКІВ ПРООН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

За інформацією начальника управління економічного розвитку і торгівлі Вікторії Сокол Глухівський район обраний для проведення пілотного самооцінювання сталого місцевого розвитку Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду II».

Представники Глухівського прийняли участь у навчанні пілотних команд України на тему: «Інструмент пілотного самооцінювання для сталого місцевого розвитку» в центральному офісі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду II»  у м.Київ. Захід був організований представниками Братиславського регіонального офісу ПРООН, Представниками ПРООН в Україні. Участь у навчанні прийняли  координатори проекту від областей, представники, районних органів влади, місцевих рад та наукових установ Сумської обл. (Глухівський район) та Луганської  обл. (Антрацитівський район).

Братиславський регіональний офіс ПРООН ініціював проведення пілотного самооцінювання сталого місцевого розвитку у вибраних країнах, серед яких є Україна. Для пілотування було обрано дві області Сумська та Луганська , в цих областях Глухівський та Антрацитівський район, в яких достатньо успішно працює Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду II».

Метою пілотування Інструменту самооцінки щодо сталого місцевого розвитку, що був розроблений Братиславським регіональним офісом ПРООН, є покращення умінь місцевих учасників розвитку щодо оцінки їхнього поточного стану і визначення шляхів до більш сталого майбутнього з одночасним вирішенням питань урядування, соціально-економічних і екологічних питань.

На базі двох районів були сформовані команди, до складу яких увійшли представники обласних органів влади, районних органів влади місцевих рад та представники наукових установ, що обрані серед партнерів Проекту.

За підсумками проведення самооцінки буде розроблено Концепцію розвитку Глухівського району на основі найкращих європейських практик та запропоновано для втілення у життя.