Районна газета

ПРО КОНКУРСНИЙ НАБІР ДЛЯ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок – лідерів місцевого самоврядування DESPRO», який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м. Київ.

Тренінг спрямований на формування дієвої мережі жінок – лідерів місцевого самоврядування та є першим із серії відповідних тематичних заходів проекту DESPRO.

Головною метою навчання є посилення ролі жінок в об’єднаних територіальних громадах, розвиток їх лідерського потенціалу шляхом оволодіння техніки ефективної комунікації та роботи в команді, освоєння переговорних практик з особливим акцентом на специфіку роботи у сфері місцевого самоврядування.

До участі у Тренінгу запрошуються представниці органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад України.

При відборі учасниць, перевага буде надаватись випускницям Школи місцевого самоврядування DESPRO, учасницям Спільноти практик місцевого розвитку DESPRO, посадовим особам ОТГ в рамках розробки Стратегій розвитку та представникам партнерських громад проекту.

Щоб узяти участь, необхідно:

заповнити он-лайн анкету претендента на участь у Тренінгу (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_NzeAX0JvDIUnjbhigEVcZe8R2FPHRLY7gtLrPYCOjsKBA/viewform),

надіслати персональне резюме, у вільній формі, електронним повідомленням до 30 червня 2018 року (включно) зазначивши в темі листа «Заявка на участь у Тренінгу для жінок – лідерок місцевого самоврядування DESPRO» на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Учасницям, що будуть відібрані до участі у навчанні, буде повідомлено до 05 липня 2018 року.

Із запитаннями просимо звертатися за телефоном +38(044) 270 55 21 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.