Районна газета

Об'єднання територіальних громад

Про дослідженням питань децентралізації та проведенням тренінгових проектів для ОТГ та представників місцевого самоврядування.

 Компанія MLSgroup(ТОВ «Marketing and Legal Solution», м. Запоріжжя) є одним з лідерів ринку маркетингових та соціально-політичних досліджень.  Має більше 10 років досвіду успішної діяльності у сфері досліджень громадської думки, консалтингу, оцінки проектів, а також з організації та проведення тренінгів корпоративним та приватним клієнтам.

Одним з основних напрямків  роботи є дослідження питань децентралізації та консультативний супровід районних державних адміністрацій, проведення тренінгового навчання для представників місцевого самоврядування та активних мешканців населених пунктів.

Реформа децентралізації – реформа місцевого самоуправління, що розпочалась у 2014 році, має на меті передачу повноважень на місця для розвитку територій та відходу від багатоступеневої системи управління. На даний момент в Україні 11215 населених пункти об’єднались у 705 ОТГ, а до 2019 року планується інтенсифікація процесу у результаті чого нова система управління буде охоплювати всі території.

На налагодження ефективної взаємодії з існуючими та майбутніми громадами впливає не адаптованість обох сторін до нових соціально-економічних умов. 81,9% населення ОТГ (результати дослідження "Децентралізація очима населення, Marketing and Legal Solutions, 2017) має потребу в отриманні додаткової інформації щодо перспектив розвитку громади. Формально перейшовши до нової системи управління, населення переважно позбавлено вмінь самостійного прийняття рішення, розвитку громади та застосування інструментів просування власної території з метою формування позитивного іміджу та інвестиційної привабливості.

Пропонуємо для ознайомлення інформацію про діяльність компанії, можливі напрямки та форми співпраці з метою активізації населення та підвищення власних адаптивних здібностей до змін в новій системі управління.

Комерційна пропозиція

Інформаційний вкладиш