Районна газета

ЩО РОБИТИ КОЛИ КРАЮ ЕПІДЕМІЇ НЕ ВИДНО?

Статистика захворюваності на Covid-19 в Україні не радує, шосту добу поспіль тримаючись на рівні біля 700 випадків. Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян дотримуватися елементарних правил епідемічної безпеки. Але, на жаль, це роблять далеко не всі. Справедливо сказати, що за час карантину в Україні ми всі від нього втомилися. І ще – все частіше приходить думка що це все ще не скоро скінчиться, що Covid-19 тепер залишиться з нами назавжди, як сезонний грип. Мабуть, треба навчитися жити в нових реаліях. Відчувати тривогу зараз – це цілком нормально. І дотримуватися певних правил – зовсім не соромно і цілком реально. При цьому ймовірність підчепити вірус низька.

ЗАПОБІГАЄМО ОТРУЄННЮ КАВУНАМИ ТА ДИНЯМИ!

Кавун - популярна літня ягода, яка чудово вгамовує спрагу і не створює тяжкості в шлунку. Більш того, кавуни корисні для печінки, жовчного міхура, нирок і сечовивідних шляхів.

Диня – вмістилище вітамінів та мікроелементів. У дині висока концентрація аскорбінової та фолієвої кислот. Споживання дині насичує організм кальцієм, відповідно зміцнює кістки та зуби. Завдяки своєму складу диня стимулює мозкову діяльність. У плоді міститься 90% води, а тому він позитивно впливає на травлення і втамовує спрагу.

ХВОРОБА ЛАЙМА – ДІАГНОЗ ЧИ ВИРОК?

Протягом 2019 року було зареєстровано 4482 випадки Хвороби Лайма, зокрема 492 випадки у дітей до 17 років. За 3 місяці поточного року – 236 випадків захворювання і це незважаючи холодний період року. При цьому реальна картина кількості захворілих зазвичай гірше, ніж статистична, оскільки люди не звертаються одразу до лікаря.