Районна газета

БЕЗПЕЧНА ПОДОРОЖ ЗА КОРДОН

Кожна держава має свої вимоги до осіб, що в’їжджають на територію, стосовно попередження завозу та розповсюдження інфекційних та паразитарних захворювань. Більш детально ознайомитись з вимогами щодо в’їзду можна в посольствах цих країн, у лікаря, який оформляє довідки про стан здоров‘я перед виїздом за кордон, туристичних агентств.

Туристичні агентства, інші організації, які відправляють туристів та співробітників до ендемічних країн, повинні інформувати про епідемічну ситуацію в країні виїзду, можливий ризик зараження інфекційними захворюваннями та заходи профілактики.

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН ПО ТЕРИТОРІЇ МІСТА ГЛУХОВА ТА ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ (СЕРЕДНІЙ ПОКАЗНИК ЗА КВІТЕНЬ 2018 РОКУ)

Радіаційний фон – радіоактивне випромінювання, чия поява на Землі зумовлена дією природних і техногенних джерел, в умовах якого постійно перебуває людина. Життя на Землі виникло й розвивається в умовах радіоактивного опромінення якого неможливо уникнути.

За результатами досліджень харчових продуктів, питної води та об’єктів зовнішнього середовища (вода відкритих водойм, будівельні матеріали, деревина тощо) територія міста Глухова та Глухівського району є радіаційно безпечною.

ПРИДБАННЯ СУЧАСНОГО МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ – СПРАВА СПІЛЬНА

Голова райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ взяла участь у спільній нараді за участю представників районної ради та медичних установ з питання придбання сучасного медичного обладнання для Глухівської центральної районної лікарні.

МОЗ СПРОСТОВУЄ 7 МІФІВ ПРО ВИБІР ЛІКАРЯ

Жителі Сумщини продовжують обирати лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою

Але за два тижні, що триває кампанія з обрання лікаря, з’явилось чимало міфів. Міністерство охорони здоров’я спростовує найпоширеніші з них.