Районна газета

НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ

Для амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Шевченкове було придбано нове медичне обладнання: цифровий фотоелектроколориметр виробницва Японії та стерилізатор повітряний.

Загальна вартість придбаного медобладнання складає більше 22 з половиною тисяч гривень.

Кошти на придбання нового обладнання для Шевченківської амбулаторії виділило у рамках укладених соціально-економічних угод сільськогосподарське товариство «Голландська аграрна компанія» (директор Дмитро Шаль). Зазначимо, що підприємство завжди опікується проблемами сільських територій, де орендує землі, і тільки минулого року виділило 50 тисяч гривень для підтримки медичної галузі села Шевченкове.

-Цифровий фотоелектроколориметр значно полегшить і підвищить якість роботи медичних працівників амбулаторії, адже призначений для проведення біохімічних аналізів на місці. Апарат японського виробництва простий і легкий, економний у використанні, - зазначив, вручаючи медапаратуру головний лікар  комунального закладу «Центр медико-санітарної допомоги Глухівського району» районної ради Олександр Тюльпа.

Такому подарунку медики Шевченкового дуже зраділи, адже кожна новопридбана апаратура – це ще один корок до покращання медичного обслуговування сільського населення.