ВІТАННЯ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ РАЙОНУ

З нагоди Дня медичного працівника в міському палаці культури відбулись урочистості, на які були запрошені працівники медичної галузі міста та району.

З професійним святом лікарів, медичних сестер  привітали міський голова Юрій Бурлака та перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий.

Наголошуючи на необхідності та відповідальності професії, Володимир Картавий зазначив, що життя та здоров'я людини - найбільші цінності держави. І саме на них, працівників найгуманнішої професії, покладається відповідальність за її збереження. Він побажав медичним працівникам великого людського щастя, міцного здоров’я, благополуччя і затишку в родинах.

З нагоди професійного свята грамотами голови Глухівської районної державної адміністрації та районної ради, квітами та цінними подарунками були нагороджені: Сотник Тетяна Володимирівна – лікар загальної практики-сімейної медицини амбулаторії сел. Червоне; Комліченко Володимир Павлович – лікар-ортопед-травматолог  центральної районної лікарні; Синяк Марина Ігорівна – сестра медична з медичного забезпечення амбулаторії с. Баничі; Гриценко Валентина Опанасівна – головний бухгалтер комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради. Подарунком всім присутнім став святковий концерт.