Районна газета

ІНВЕСТОРИ – МЕДИКАМ ГЛУХІВЩИНИ

Олексій Ткаченко: „Сьогодні районна влада працює над тим, аби забезпечити ефективну роботу системи екстреної медичної допомоги, адже за цим стоїть здоров'я і життя людей. Одним з найважливіших питань у даному напрямку є укріплення матеріальної бази медичних закладів. Велику допомогу у цьому надають інвестори. Спільні зусилля влади та інвесторів спрямовані на те, аби медичне обслуговування жителів Глухівщини відбувалось на належному рівні”

З метою забезпечення вчасного реагування на виклики хворих для амбулаторії селища Червоне на кошти соціально-економічних угод ТОВ «Агрозем» (генеральний директор Наталія Бондарчук) та «Центру первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради було придбано автомобіль «Джилі». Ключі від автомобіля колективу амбулаторії вручив виконавчий директор ТОВ «Агрозем» Олег Братущак.

Як зазначив головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Тюльпа, амбулаторія селища Червоне обслуговує практично третину сільського населення району – 17 населених пунктів. Новий автомобіль буде використовуватися для надання виїзної лікарської допомоги, планової виїзної роботи лікарів амбулаторії та невідкладної медичної допомоги населенню дільниці.

Висловлюючи слова подяки від громади селища керівництву товариства, Червоненський селищний голова Віктор Давиденко наголосив, що автомобіль для амбулаторії селища не єдиний подарунок від ТОВ «Агрозем». Тісна співпраця між підприємством і селищною радою триває вже протягом трьох років. Так, «агроземці» придбали для потреб ради газонокосарку, дитячий ігровий майданчик. Товариство також надало суттєву допомогу при реконструкції Миколаївської церкви, виділило техніку для заміни теплотраси у Червоненській загальноосвітній школі, проводило розчистку доріг від снігових заметів.

Від колективу амбулаторії за новий автомобіль дякувала завідувач амбулаторією Світлана Штих, адже завдяки новому транспортному засобу медпрацівники селища матимуть змогу своєчасно надавати населенню дільниці невідкладну медичну допомогу. «Ми вдячні за новий автомобіль та за турботу про людей», - зазначила Світлана Іванівна.