ВИКЛИКИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ПРИЙМАЮТЬСЯ В СУМАХ

На нараді з керівниками структурних підрозділів голова Глухівської райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ зупинилася на питанні медичного обслуговування населення.
Зокрема, було піднято питання стосовно роботи бригад екстреної медичної допомоги. Як зазначила Вікторія Сокол, Глухівська підстанція Шосткинської станції екстреної медичної допомоги з 1 квітня приєдналася до оперативно-диспетчерської служби.Це означає, що відтепер ваш дзвінок на телефон «103» надійде не в Глухів, як раніше, а в обласний центр.
Виклик прийме диспетчер оперативно-диспетчерської служби, який передасть його безпосередньо бригаді екстреної медичної допомоги у Глухівському районі. Номер, за яким можна викликати бригаду екстреної допомоги, залишається незмінним – «103». Для всіх операторів зв’язку він бекоштовний.
- Сьогодні треба зосередити увагу сільських і селищних голів на  встановленні покажчиків вулиць, провулків та номерів будинків у населених пунктах, щоб убезпечити жителів нашого району від непередбачуваних ситуацій, коли бригада «швидкої», приїжджаючи на виклик, особливо вночі, втрачає багато часу для знаходження потрібної адреси. А лічені хвилини можуть зіграти важливу роль для життя і здоров’я людини, - зазначила голова райдержадміністрації. 
Для виконання саме екстрених викликів, зумовлених станами, що загрожують не тільки здоров’ю, а й життю пацієнтів (інфаркти, ДТП, кровотечі, втрати свідомості, важкі поранення, передчасні пологи, утоплення тощо) у сільській місцевості бригада має приїхати упродовж 20 хвилин.