Районна газета

РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ З НОВИМ ОБЛАДНАННЯМ

Напередодні Нового року за кошти депутата обласної ради Надії Вайло отримано безконтактний вимірювач очного тиску, завдяки чому сільські жителі матимуть можливість пройти профілактичне обстеження при зверненні до амбулаторії в районному центрі.

Як відзначив голвний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа, протягом 2017 року вирішувались питання надання якісної первинної медичної допомоги сільському населенню.

З метою забезпечення доступності сільського населення до лікарської допомоги організовано прийом мешканців сільських населених пунктів, наближених до районного центру, в приміщенні міського центру ПМСД (приміщення колишньої районної поліклініки). Для цього закуплено меблі, необхідне медичне обладнання, у тому числі лабораторне, стерилізаційне, ЕКГ та ін., введено та укомплектовано додаткові посади медичного персоналу.

Для створення належних умов праці медичного персоналу та поліпшення умов перебування пацієнтів у підрозділах закладу проведено реконструкції та ремонтні роботи на загальну суму 603,6 тис. грн., у т.ч. реконструкція амбулаторії с. Баничі на суму 500  тис. грн., кошти надійшли за сприяння народного депутата А.Деркача. На сьогодні в амбулаторії виконано електротехнічні роботи, замінено водопровід, каналізацію, відремонтовано кабінет прийому лікаря, реєстратуру, маніпуляційний кабінет, облаштовано внутрішній санітарний вузол, проведено заміну вікон та дверей на металопластикові у всіх приміщеннях.

Забезпечується готовність структурних підрозділів закладу в умовах реформування системи охорони здоров’я. Для впровадження електронної системи E-Health придбано комп’ютери та оргтехніку для амбулаторій на загальну суму 66,7 тис. грн.

Загалом у 2017 році придбано медичне обладнання на суму 84,5 тис. грн.