«ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ» У ЦЕНТРІ НАДАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Питання надання медичних послуг жителям Глухівського району знаходиться в центрі уваги районної влади.

У рамках проведення «Дня відкритих дверей» керівництво Глухівської районної державної адміністрації та районної ради, депутати районної ради, сільські та селищні голови ознайомились з роботою комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради.

Відвідавши Центр надання медичної допомоги, запрошені  поспілкувались з медичним персоналом, обговорили проблеми, які необхідно вирішувати на первинному рівні в медичній галузі району.

Під час візиту було відзначено, що при створенні Центру первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району перед районною владою та медичним персоналом постали питання від вирішення яких залежала якість та доступність надання медичної допомоги сільським жителям. І на сьогодні, ці питання вирішені – орендовано необхідні кабінети в приміщенні міського центру, центр укомплектовано медичним персоналом. Було закуплено медичне обладнання на суму більше 500 тис. гривень – лабораторне, стерилізаційне, 2 електрокардіографи, пульсоксиметри, офтальмоскоп, вимірювач внутрішньоочного тиску та ін.

Як відзначила голова райдержадміністрації Вікторія Сокол: «Якісне медичне обслуговування –  це запорука поліпшення здоров’я наших жителів, тому і в подальшому будемо приділяти велику увагу медичній галузі району і, звісно, питанню придбання та оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району».