Районна газета

ПРИДБАННЯ СУЧАСНОГО МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ – СПРАВА СПІЛЬНА

Голова райдержадміністрації Вікторія СОКОЛ взяла участь у спільній нараді за участю представників районної ради та медичних установ з питання придбання сучасного медичного обладнання для Глухівської центральної районної лікарні.

На сьогодні залишається не вирішеним питання закупівлі двох концентраторів кисневих високого тиску для ЦРЛ. У зв’язку неможливістю  передачі субвенції міському бюджету міста Глухів у сумі 380 тис. гривень, які були виділені на сесії Глухівської районної ради 14 лютого 2018 року, було вирішено звернутися з клопотанням щодо передачі коштів обласному бюджету для подальшої закупівлі обладнання.

Також було обговорено питання придбання фіброгастроскопа. Фіброскоп, який працює в центральній районній лікарні є застарілим, що значно знижує якість діагностичного обстеження. Хоча апаратом користується більше 1000 хворих за рік, працює кваліфікований лікар, який зможе в повній мірі опанувати обстеження на новому апараті.

Враховуючи це, було прийнято рішення звернутись до депутатів районної ради, обласної ради, сільських, селищного голів, об’єднаних територіальних громад з пропозицією співфінансування придбання сучасного медичного обладнання.