Районна газета

АВТОМОБІЛІ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ГЛУХІВЩИНИ

„Плідна співпраця влади, інвесторів, що працюють на території Глухівського району, дає свої позитивні результати. Завдяки виконанню соціально-економічних угод, укладених між інвесторами і сільськими радами,  у населених пунктах району здійснюється багато заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, зміцнення матеріальної бази об’єктів соціальної сфери,” - зазначає голова районної державної адміністрації Олексій Ткаченко.

Не залишаються поза увагою і проблеми сільської медицини. Тільки цього року для медичних закладів району придбано два автомобілі для надання виїзної лікарської допомоги.

На початку липня ТОВ «Агрозем» (директор Олег Братущак) подарувало Червоненській лікарській амбулаторії легковий автомобіль. Під час проведення Спасо-Преображенського ярмарку в селі Соснівка ключі від нового автомобіля «Нива» було вручено від агропромислової  групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» (регіональний директор в Сумській області Микола Козлов) Шалигинській амбулаторії.

- Ми вдячні керівництву «РОСТОК-ХОЛДИНГ» і зокрема нашому землякові – регіональному директору агропромгрупи у Сумській області Миколі Володимировичу Козлову, - говорить головний лікар Шалигинської лікарської амбулаторії Володимир Причта. – Відтепер, маючи новий автомобіль, ми зможемо швидко діставатися за викликом до хворих, вирішувати ряд інших проблем медичного закладу.