Районна газета

ЛІСТЕРІОЗ – ЯК УБЕРЕГТИСЬ?

Лістеріоз – інфекційне захворювання бактеріальної природи. Збудник – лістерія – може знаходитись в грунті, піску, воді. Резервуаром інфекції є тварини (дикі, домашні, свійські) та птахи (в тому числі голуби). Шляхи передачі – при контакті з інфікованими тваринами та птахами; при вживанні забрудненої м'ясної, рибної чи молочної продукції без достатньої термічної обробки; при вживанні забруднених овочів та фруктів. Від людини до людини лістерії передаються фекально – оральним шляхом.

Сприйнятливість до лістерій у людей не висока. Захворювання вражає в основному людей із зниженим імунітетом (це люди похилого віку, діти першого року життя та вагітні жінки, хворі, які отримують хіміо- і гормональну терапію, хворі на цукровий діабет та СНІД).

У минулому році в Україні захворіло на лістеріоз 11 осіб. Шестеро хворих померло, із них четверо – новонароджені діти. У 2018 році зафіксовано 2 випадки: перший – у Львівській області – захворіла жінка 19 років, одужала; другий випадок, на жаль, летальний – чоловік 69 років у Києві помер від лістеріозу з ураженням тканини головного мозку.

Лістеріоз характеризується або ураженням центральної нервової системи, або може бути ангінозно – септичної форми, яка нагадує ангіну. Також може бути безсимптомне носійство хвороби. Звичайно захворювання з ураженням центральної нервової системи протікає більш важко, з ознаками менінгіту, енцефаліту або абсцесу мозку. Наслідки можуть бути летальними.

Після спалаху лістеріозу в п’ятьох країнах Європи (Австрія, Данія, Фінляндія, Швеція, Велика Британія) та проведеного епідеміологічного розслідування із торгівельної мережі всіх європейських країн, у т.ч. і України вилучаються заморожені овочі виробництва Угорщини: "Кукурудза десертна" (упаковка 400 г) і "Мексиканська суміш" (упаковка 2,5 кг).

Особливістю лістерій є здатність розмножуватись у харчових продуктах навіть в холодильнику і морозильній камері.

 Основними заходами в профілактиці лістеріозу є:

- не купувати харчові продукти на стихійних ринках;

- не вживати пошкоджені овочі та фрукти (з тріщинами та розломами) – лістерії з поверхні можуть проникнути всередину;

- ретельно мити овочі та фрукти;

- дотримувати технології роздільної обробки сирих та готових продуктів (різні дошки та ножі тощо);

- всі продукти харчування піддавати належній термічній обробці (варіння, смаження, запікання). Розігрівання в мікрохвильовій печі, бланширування не вбиває мікроорганізми;

- дотримуватись заходів особистої гігієни;

- використовувати воду з перевіреною якістю.