Районна газета

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ ІЗ КОРУ

Третій рік поспіль, в Україні і у Сумській  області спостерігається епідемічний підйом захворюваності на кір, що не було характерно за останні 15 років

З метою попередження ускладнень кору в Україні проводиться планова імунізація проти кору дітям у віці 12 місяців та у 6 років згідно Календаря щеплень. Увага батьків звертається на його дотримання – саме у Ваших руках здоров’я Вашої дитини!

 

МОЗ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ РЕГІОНИ ПРОВЕСТИ ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ СПАЛАХУ КОРУ

Рівень захворюваності на кір в Україні далі зростає. Міністерство охорони здоров’я України рекомендує областям проводити спеціальні додаткові заходи з імунізації

«Сьогодні ми говоримо про вакцинацію – це питання національної безпеки країни. Нам вдалося забезпечити доступ до всіх вакцин відповідно до календаря щеплень. Тому ми маємо об’єднати зусилля і разом робити все, щоб подолати спалах кору, щоб люди йшли вакцинуватися», – зазначила доктор Уляна СУПРУН, виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров'я України.

ТЕРИТОРІЯ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ Є РАДІАЦІЙНО БЕЗПЕЧНОЮ

Такий висновок було зроблено за результатами досліджень харчових продуктів, питної води та об’єктів зовнішнього середовища району (вода відкритих водойм, будівельні матеріали, деревина тощо).

За інформацією завідуючої Глухівського відділу Сумського лабораторного центру МОЗ України Марини МАТВІЄНКО, на території Глухівського району природній радіаційний фон (потужність поглиненої в повітрі дози гама - випромінювання) протягом останніх років складає 0,08-0,12 мкЗв/год, що не перевищує природного фону для території України (0,08-0,16 мкЗв/год).