Районна газета

ДНІ ПРОГРАМИ «ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ З НІМЕЧЧИНОЮ» (PROGRAM «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

В області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною» (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма).

20 листопада о 10.00 в м. Ромни за адресою; бульвар Шевченка 2 (зал засідань Роменської міської ради), відбудеться презентація програми для підприємців м. Ромни, Роменського, Липоводолинського та Недригайлівського районів.

20 листопада о 15.00 така ж презентація відбудеться і в м. Суми в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації для представників бізнесу інших регіонів Сумщини (пл. Незалежності, 2, 6 поверх, конференц-зал Департаменту економічного розвитку і торгівлі, кабінет № 115).

21 листопада з 10.00 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (пл. Незалежності, 2, 6 поверх, конференц-зал Департаменту економічного розвитку і торгівлі, кабінет № 115) - будуть проходити відбори кандидатів для участі в програмі.

Бажаючих взяти участь у програмі (додаток 1) просимо інформувати відділ економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) або за тел. 2-26-07 до 19.11.2018 за формою, що додається (додаток 2).