Районна газета

ГОРИЗОНТ 2020 – РАМКОВА ПРОГРАМА ЄС З ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ (2014-2020)

Програма «Горизонт 2020»  – найбільша програма Європейського Союзу, спрямована на фінансування досліджень та інноваційних розробок. Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій і діяльність Європейського інституту інновацій і технологій, а її бюджет на 7 років (2014-2020 роки) становить близько 80 млрд. євро

Це унікальна можливість науковцям різних рівнів проводити свої дослідження у трьох напрямках:

  • передова наука;
  • індустріальне лідерство;
  • соціальні виклики.

Для участі у проектах програми передбачається  як створення мінімум 3 незалежних юридичних осіб з трьох різних країн-членів ЄС або країн, асоційованих з програмою «Горизонт 2020», так і мінімум 1 комерційне мале або середнє підприємство, зареєстроване в країні-члені ЄС або країні, асоційованій з програмою «Горизонт 2020» в залежності від напрямів досліджень та інновацій.

Інструмент для підтримки малих і середніх підприємств спрямований на всі типи інноваційних ініціатив для малих та середніх підприємств, які демонструють прагнення до розвитку, зростання і виходу на міжнародний рівень. У рамках таких проектів надається поетапне фінансування повного інноваційного циклу, а також додаткові послуги з навчання та супроводу.

Тривалість: перша фаза 6 місяців; друга фаза 1-2 роки.

Більш детальну інформацію щодо програми «Горизонт 2020» ви можете знайти на офіційному сайті за посиланням http://h2020.com.ua/en/.

Якщо вас зацікавила дана інформація, консультацію можна отримати у відділі економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації, за адресою: м.Глухів, вул. Києво-Московська, 43, тел.: 2-40-70.