Районна газета

COSME – ПРОГРАМА ЄС КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Дана програма заснована Європейським союзом і покликана сприяти зміцненню конкурентоспроможності та стабільності малих і середніх підприємств, які здійснюють свою діяльність, як в ЄС, так і в інших країнах світу

COSME –  це набір тематичних програм на період з 2014 по 2020 роки, реалізація яких покликана вирішити певні проблеми в сфері МСП та вдосконалювати певні галузі. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

У відповідних розділах Робочої програми (додається) міститься перелік підпрограм із детальним описом, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштами програми COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.

Серед цих програм є, наприклад: Європейська мережа підприємств (EEN), Еразмус для молодих підприємців, Інтернаціоналізація кластерів МСП, Розвиток туризму, Полегшення доступу до державних закупівель та багато інших підпрограм. 

Більш детальну інформацію щодо програми COSME  можете знайти на офіційному сайті за посиланням http://cosme.me.gov.ua.

Якщо вас зацікавила дана інформація, консультацію можна отримати в відділі економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації, за адресою: м.Глухів, вул. Києво-Московська, 43, т. 2-40-70.